Eca Kombi Servisi


Eca kombileriniz soğuk kış aylarında sizlere çeşitli arızalar yapabilmektedir.Bunlardan biri olan C6 Arızasıdır.C6 arızası nedir ve neden dolayı kaynaklanır.Eca kombilerinizde fan veya elektronik kart hatasıdır C6 arızası bu parçalar peki neden arıza yapabilmektedir.

      C6 Sebepleri

  1. Fan motoru olarak adlandırdığımız parça uzun süre boyunda bakımsız olan bir cihaz üzerinde çalıştığı takdirde tozlanarak motor içerisindeki rulmanlara zarar vermektedir ve saldı yapmaktadır.Fan motoru sesli bir şekilde çalışmaya başlamaktadır.Kısa bir süre sonra kendisini tamamen kitlemektedir.Tamda bu esnada C6 Hatası ile karşı karşıya gelmektesiniz.
  2. Elektronik kart yüksek voltajdan kaynaklı sebepler ile arıza yapabilmektedir.220 Volt elektrik ile çalışması gereken cihazınıza 250 Volt ve üzeri gelen fazla voltajdan dolayı arıza yapabilmektedir.Bundan dolayı cihazınız C6 arızası verir.

kombi

 

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>